English

Russian

Оберіть виставку
Каталоги выставок > Карточка фирмы
 
Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу

Повернутися


elcomUkraine 2018
ПромАвтоматика Вінниця, ТОВ
PromAvtomatika Vinnitsa, Ltd.

Адреса Хмельницьке шосе, 145, Вінниця, 21029, Україна
Тел. (432) 56-1220; (67) 433-4333
Факс (432) 56-1220
E-mail
Інтернет http://pa.ua/ua

Представництво:
ТОВ "Промавтоматика Хмельницький"
Магазини:
"Промавтоматика", Вінниця
"РЕС", Бар, Бердичів, Бершадь, Гайсин, Тульчин, Хмільник,Могилів-Подільський, Ямпіль, Козятин, Жмеринка, Ладижин, Умань, Красилів, Шепетівка
Основним напрямком діяльності підприємства є автоматизація виробництва, виробництво електрощитового обладнання, продаж електротехнічної групи товарів, монтаж систем автоматики та електропостачання.
НАША ДІЯЛЬНІСТЬ
Ми Автоматизуємо… Сучасні вимоги до якості продукції, яка виготовляється підприємствами, вимагають використання надійних та точних систем автоматизації. "ПромАвтоматика Вінниця" є лідером нашого регіону у галузі автоматизації. Наші фахівці завжди допоможуть вам у вирішенні складних завдань. Наші рішення допоможуть вам економити час і кошти та збільшити продуктивність.
Ми виготовляємо… Ми розробляємо та виготовляємо на замовлення різноманітні системи керування автоматичними установками, щити керування вентиляцією та кондиціонуванням, щити обліку, системи АСКОЕ, шафи розподілення та керування, ввідно-розподільні шафи, мікропроцесорні реле та світлодіодні консольні світильники для зовнішнього освітлення.
Ми монтуємо… Наші спеціалісти виконають монтаж систем автоматики та електрообладнання з високою точністю, якісно та відповідально.
Ми реалізуємо… "ПромАвтоматика Вінниця" здійснює продаж продукції електротехнічного напрямку та є офіційним представником таких торгових марок, як "АсКо", "Термофіт", Одескабель, Запорізький завод кольорових сплавів, "Овен", "Елетон", "Склоприлад". Більшість продукції завжди є в наявності на складі підприємства. Вся продукція сертифікована і задовільнить потреби найвибагливішого покупця. Наші водії бережно та швидко доставлять продукцію замовнику.

Види діяльності: Новини

«Євроіндекс» приєднується до святкування Всесвітнього дня виставок 2019

Розклад руху безкоштовного експрес-маршруту під час elcomUkraine 2019, SOLAR Ukraine 2019, EIA 2019

Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»

Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП України

Розклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставок

 Каталоги виставок


   
 © Компанія "Євроіндекс", 1994-2019. Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу